Püstitame ja valmistame käsipalgist ja freespalgist maju. Palkmaja on tõeliselt ehe ja õdus elamispaik, mille hea sisekliima harmoneerub puidu teada-tuntud soojusega. Palkmajade ehitus on käsitöö ja palkmaja ehitamisel tuleb arvestada selle maja eripäradega, näiteks sellega, et palk võib aastate jooksul vajuda. Võib juhtuda, et mõned palkmajade ehitusega mittetegelevad firmad seda ei tea ja sellega ei arvesta. Selline kokkuhoid võib aga hiljem kaasa tuua suuri ja ootamatuid muresid, mis lõppkokkuvõttes võib ka kliendile kalliks maksma minna. Enne palkmaja ehitust tutvu palkmaja ehitaja varasema kogemusega. Iga palkmaja on unikaalne ja alati selle valmistanud spetsialisti nägu.

Palkmajade ehitus Hiiumaal


Kui sa soovid, et sinu palkmaja püsiks aastaid sama kaunis nagu see on vastehitatuna ja uuena, siis telli palkmaja ehitus KVA Ehituselt. Pika tegutsemisea jooksul oleme püstitanud ja renoveerinud üle paarikümne palkmaja nii Hiiumaa pinnal kui ka kaugemal. Omast kogemusest võime öelda, et Hiiumaa ehitusfirmad on hinnatud palkmajade ehitajad nii Eestis kui ka mujal maailmas. Oleme edukalt püstitanud palkmaju ka Eesti riigi piiridest kaugemal.

Leidsid midagi huvipakkuvat? Ära kõhkle meilt küsida täpsemat pakkumist! Paneme kokku just sulle sobiva ehituslahenduse. Küsi pakkumist