Oleme pikaaegse kogemusega usaldusväärne ehitusfirma, kelle tegevuste hulka kuuluvad erinevad ehitustööd Hiiumaal ja ka mujal Eestis.

Eramu ehitus Salinõmmes - Hiiumaa ehitusfirmad
Eramu ehitus Salinõmmes

Kui oled otsimas usaldusväärset ehitajat, kes renoveeriks sinu katuse või teostaks kiirelt ja kvaliteetselt vajaminevad ehitus- või remonttööd Hiiumaal, siis oled sattunud õigele lehele. KVA Ehitus on tegutsenud ehituse alal juba enam kui 8 aastat. Tänu oma pikale ja mitmekülgsele kogemusele saame olla abiks nii uue maja ehitamisel kui vana maja renoveerimisel, samuti katuse vahetamisel ja palkmaja püstitamisel. Meie tööde nimekirja kuulub ka vannitubade remont.

Aastate jooksul oleme ehitanud ja renoveerinud hulgaliselt maju ja muid objekte nii siin kui sealpool Hiiumaad. Meie kliendid ja nende soovid viivad meid sageli ka mandrile. Seega võib öelda, et oleme küll hingelt hiidlased, kuid nagu paljud Hiiumaa ehitusfirmad, pakume oma teenust ka mujal Eestis –just seal, kus saame oma klientidele parasjagu kasulikud olla.

Meie eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteedi ja mõistliku hinnaga teenust. Oleme väikeettevõte nii suuruselt kui mõtteviisilt. Tänu sellele saame igale kliendile läheneda paindlikult ja personaalselt.

Et ehitustöö kulgeks sujuvalt ja objekt valmiks selliselt nagu plaanitud, kuulame alustuseks alati ära, millised on meie klientide soovid ja ootused. Ehitustöö elluviimisel lähtume nii vajadustest kui ka kliendi võimalustest. Kui ehitustegevuse käigus ilmneb ootamatusi, siis oleme kliendiga otsekohesed ja räägime kõik ausalt ära. Pakume välja lahendused, kuidas ühte või teist olukorda lahendada. Mõtleme kaasa, et klient oleks rahul ja lõpptulemus sünniks parim.

Terviklike ehituslahenduste pakkumine on meie igapäevane põhitegevus. Meie olulisemate tugevustena võib välja tuua just järgmised 3 valdkonda: katuste ehitus, palkmajade ehitus ja üldehitus. Eeliseks on ka see, et meie käest saab tellida väga laia komplekti ehitustöid nii etapi kaupa kui ka ühekorraga. Teostame töid alates krundi puhastamisest ja vundamendi valamisest kuni võtmed kätte lahendusteni, mille puhul paigaldame soovi korral kliendile koju ka uue mööbli. Loomulikult kuulub teenuste hulka ka siseviimistlus, mille materjalide valiku osas saab klient otseloomulikult ise kaasa rääkida. Samuti pakume erinevaid remonttöid Hiiumaal. Küsi pakkumist

Lisaks eramajade ehitamisele ja renoveerimisele on meie käe all valminud ka rida tootmis- ja tööstushooneid üle terve Eesti. Omame kogemust nii peatöövõtja rollis kui partnerina suurematel objektidel.

Miks valida ehitustööde partneriks KVA Ehitus:

  • hulgaliselt rahulolevaid kliente ja valminud objekte
  • 8+ aastat kogemust ehituse alal
  • oleme eksperdid palkmajade, katuste ja üldehituse alal
  • kiire ja kvaliteetne teenus mõistliku hinnaga
  • kõik vajaminevad ehitustööd ühest kohast

Üldehitus ja sellega seotud peamised tegevusalad:

Tutvu julgelt meie tehtud tööde ja referentsidega! Kui soovid, et sinu ehitustööd Hiiumaal või mujal Eestis saaksid tehtud kvaliteetselt ja kiirelt, siis võta meiega ühendust.